Martina Magdalena - Ženské kruhy

Jsem od malička vášnivá cestovatelka. Zjistila jsem, že cestovat lze různými způsoby a že to, co mě při cestování naplňuje, je svoboda, radost z objevování nového a dosud nepoznaného a zejména pocit proudění energie - napojení. Při cestování jsem se vždy propojila se svojí duší a vracela se tak sama k sobě - DOMŮ.
A jelikož věřím na princip energetické vzájemnosti, harmonii a rovnováhu, přináším skrze sebe vše, co jsem během svých cest nasbírala i zapomněla, abych si mohla roz-vzpomenout a vrátit se sama k sobě - domů, do svého středu, do svého srdce, do svého těla a toto DOMŮ navrátit skrze sebe místu svého narození - Táboru.
Kráčím ve službě světla, lásky, energie, vědomí i vášně života. Své dary a naplnění realizuji skrze tantrické masáže, pránické léčení, pořádám ženské i smíšené kruhy, rituály a tantrická setkání.
Moc se na Vás těším na ženských kruzích milé Táboračky - Jihočešky a všechny ženy, se kterými mi bude ctí vyrazit na společnou cestu DOMŮ a sdílet společně naši jedinečnou ženskou esenci a vzájemně se inspirovat.
Tel.č. +420 775 869 995 // E-mail: martyhuskova@gmail.com
FB profil: Martina Magdalena - Magenta

© 2018 Centrum ŽIVOTA v Táboře / Rozvoj, pohyb, setkávání, radost, propojení. Prostě v proudu života.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky