POZNEJTE NÁS:

Lucie Šormová - Maminky v pohybu/ Ženy v pohybu/ Přednášky o výživě

Společně s dalšími lektory se podílím na tvoření Centra Života, aby jste se zde cítili příjemně a které je tu pro Vás. Jsem mimojiné finess trenérkou se zaměřením spíše na fyzio fitness, díky kterému se snažím lidem pomáhat, aby se cítili opět lépe. Této oblasti se věnuji od r. 2007 a svou práci se snažím neustále posouvat dopředu. Při každém cvičení mi jde zejména o zdraví jedince, proto se snažím vést lekce maximálně precizně a soustředit se na každý detail. Jsem zároveň maminka tří dětí a proto nabízím maminkám lekce, u které se nabijí energií a při tom udělají něco pro své zdraví. Přítomnost Vašich dětí na dopoledních lekcích je samozřejmostí. Nepravidelně pořádám přednášky o výživě zaměřené na různá témata.

 www.trenerlucie.cz   tel.: 776 620 934

Monika Wyrwová

S velikou pokorou, láskou a úctou budu vnášet do Centra energii, která pomůže k nalezení vnitřní rovnováhy, projektující se navenek.
Děkuji za Vaši přízeň, bez které by tohle úžasné místo ztratilo svůj záměr. 

Společně jeden pro druhého.
Tel.: 775 636 187 


                                                                                                          

Petra Babinská - NAAM JÓGA / Přednášky o aromaterapii

S radostí a vděčností v srdci předávám zde druhým to, co mně samotné v životě pomáhá. Kromě jógových a meditačních technik je to pozitivní mentální přístup, principy neochvějné víry, hluboké lásky, cesta vytváření si vztahu s naší duší a především vědomí síly Slova. Slovo usktečněné jako Logos (Naam), zpívané, vibrované či myšlené, je ultimátní zkušeností síly zvuku. Naam jóga je vědou, která přináší do tohoto věku pozitivní změnu. Lekce Naam jógy jsou plné pohybu i zastavení, radosti a vůní esenciálních olejů Young Living, které dál přirozeně pomáhají lidskou bytost posílit a otevřít změně.  

Tel.: 721363443  Email: naamyogatabor@gmail.com


Jan Bárta - MATRIX kvantová transformace

Od mládí se věnuji nacházení harmonie mezi fyzickou, mentální, energetickou a duchovní rovinou našeho bytí. Souladu vědomí a podvědomí, logiky a intuice, srdce a mysli, propojení vědy a duchovna. Objevování tajemství vnitřní síly, technik ovlivňování reality, harmonizace emocí a mentálních programů, zákonitostí efektivní komunikace a obrany před manipulacemi. 

Semináře, které zde realizuji, vychází z mých celoživotních zkušeností a terapeutické práce s dětmi, dospělými i celými rodinami. Kromě koučinků a terapií pořádám i sportovně prožitkové akce pro děti. Viz www.primahory.cz  

Kontakt: 777 052491,   e-mail: jan.barta@primahory.czLucie Balounová - Jóga s Luckou

Jsem maminkou dvou úžasných dětí. Lektorkou zdravé výživy, propagátorkou zdravého oblékaní a látkových plen. Jóga mi pomáhá zvládat každodenní nároky aktivní maminky a udržet si zdravé a štíhlé tělo.  

www.sweetmonkey.cz  tel: 723 834 484
Ilona Heřmánková  -  Těhotenské cvičení a kurzy

Jmenuji se Ilona Heřmánková, jsem porodní asistentka a matka třech malých dětí. Sedmým rokem připravuji budoucí maminky na porod v předporodních kurzech a také fyzicky, během cvičení pro těhotné ženy.  

https://www.predporodni-kurzy-tabor.cz/   tel: 607 682 736

Andrea Freiová - Čchi-kung

Jsem průvodcem v umění pěstování dlouhověkosti... Čchi-kung je zdravotně-relaxační cvičení, které kultivuje (kung) energii (čchi) v těle a vychází z tradiční čínské medicíny...Čchi-kung je také cesta k objevení většího tělesného i duševního zdraví, vnitřního klidu, síly, rovnováhy i bohatství, je to vědomá cesta k sobě.

www.andrea-frei.cz  tel: 605 582 571
Lucie Procházková - Jóga pro maminky /  Harmonizační jóga 

Jsem diplomovanou fyzioterapeutkou, fitness instruktorkou a osobní trenérkou s bohatou praxí v lázních, nemocnicích, fitness a wellness klubech. Vedu kurzy jógy, kterou cvičím léta a miluji ji. Ve svých hodinách ráda kombinuji různé styly jógy a doplňuji rehabilitačními cviky. Jsem také čtyřnásobnou maminkou a jóga mi výrazně pomáhá zvládat vysoké nároky mateřské dovolené. Ráda pomáhám maminkám v tomto náročném, ale zároveň magickém období života 

Kontakt: 604 775 076
Oldřich Šiška - Wing Chun

V mládí jsem cvičil různé bojové sporty (kick box, box atd.), ale stále mně něco chybělo. Až ve Wing Chun jsem našel, co jsem postrádal u jiných bojových umění. Wing Chun je prostoupené duchovním aspektem východu, učí nás vnitřnímu klidu, moudrosti a jak předejít konfliktu. Rozhodl jsem se mou zkušenost předat dětem. Kromě všeho mne naplňuje tradiční čínská medicína a její aplikace, se svou ženou Monou hrajeme. Divadlo i hudbu. 

Kontakt: 608 653 915  email: info@tuinamasaz.cz
Zuzana Kapic - Hatha jóga


K józe jsem se oklikou zpátky dostala v Anglii, kde jsem pár let žila. Hledala jsem něco, co mi pomůže se zklidnit a zároveň co mi nabije baterky.
Multi-kulti Londýn vám je totiž celkem rychle vybije, to se vsaďte. Po XY počtu lekcí a promluv s místní lektorkou jsem se rozhodla - dám v práci, co mě nenaplňuje výpověd a odletím studovat jógu do Indie! A tak začala moje lektorské dráha. Kam jsem se posunula a co aktuálně učím, studuji a žiju si řekneme osobně po lekci.
Budu se na Vás těšit.

Kontakt: 608 044 477 email: ahoj@zanayoga.cz https://www.zanayoga.cz/


Kateřina Sklenářová Procházková - Hormonální jóga a Rodinné konstelace

Již 20 let jsem profesionální terapeutka a díky tomu se potkávám s mnohými lidmi, v jejichž příbězích hledáme odpovědi na jejich otázky.
Kromě toho, že pracuji individuelně, každý měsíc uskutečňuji semináře Rodinných konstelací. Pokud přijdete, nebudete litovat. Potkáte se se zajímavými lidmi, objevíte nové pohledy na život, zasmějete se nebo si popláčete a jako bonus zjistíte, že všichni jsou na tom podobně jako VY.
Zároveň se můžeme společně potkat na pravidelných lekcích Jógy pro hormonální rovnováhu, která vám přinese zklidnění, protažení celého těla a zharmonizuje hormony hypofýzy, štítné žlázy a nadledvinek, vše, co potřebujete k vyladění a dobrému pocitu jak v těle, tak na duši.
Těším se na vás.
Tel: 723156675, www.konstelace-katerina.cz