POZNEJTE NÁS:

Lucie Šormová - Maminky v pohybu/ Ženy v pohybu/ Přednášky o výživě

Společně s dalšími lektory se podílím na tvoření Centra Života, aby jste se zde cítili příjemně a které je tu pro Vás. Jsem mimojiné finess trenérkou se zaměřením spíše na fyzio fitness, díky kterému se snažím lidem pomáhat, aby se cítili opět lépe. Této oblasti se věnuji od r. 2007 a svou práci se snažím neustále posouvat dopředu. Při každém cvičení mi jde zejména o zdraví jedince, proto se snažím vést lekce maximálně precizně a soustředit se na každý detail. Jsem zároveň maminka tří dětí a proto nabízím dalším maminkám lekce, u kterých se nabijí energií a při tom udělají něco pro své zdraví a fyzickou kondici. Přítomnost Vašich dětí na dopoledních lekcích je samozřejmostí. Zároveň pořádám přednášky o výživě pro veřejnost zaměřené na různá témata.

 www.trenerlucie.cz   tel.: 776 620 934Monika Wyrwová - Intuitivní tanec

S velikou pokorou, láskou a úctou budu vnášet do Centra energii, která pomůže k nalezení vnitřní rovnováhy, projektující se navenek.
Děkuji za Vaši přízeň, bez které by tohle úžasné místo ztratilo svůj záměr. Společně jeden pro druhého.
Tel.: 775 636 187 


          

                                                                                            

Petra Babinská - NAAM JÓGA / Přednášky o aromaterapii

S radostí a vděčností v srdci předávám zde druhým to, co mně samotné v životě pomáhá. Kromě jógových a meditačních technik je to pozitivní mentální přístup, principy neochvějné víry, hluboké lásky, cesta vytváření si vztahu s naší duší a především vědomí síly Slova. Slovo usktečněné jako Logos (Naam), zpívané, vibrované či myšlené, je ultimátní zkušeností síly zvuku. Naam jóga je vědou, která přináší do tohoto věku pozitivní změnu. Lekce Naam jógy jsou plné pohybu i zastavení, radosti a vůní esenciálních olejů Young Living, které dál přirozeně pomáhají lidskou bytost posílit a otevřít změně.  

Tel.: 721363443  Email: naamyogatabor@gmail.com


Jan Bárta - MATRIX kvantová transformace

Od mládí se věnuji nacházení harmonie mezi fyzickou, mentální, energetickou a duchovní rovinou našeho bytí. Souladu vědomí a podvědomí, logiky a intuice, srdce a mysli, propojení vědy a duchovna. Objevování tajemství vnitřní síly, technik ovlivňování reality, harmonizace emocí a mentálních programů, zákonitostí efektivní komunikace a obrany před manipulacemi. 

Semináře, které zde realizuji, vychází z mých celoživotních zkušeností a terapeutické práce s dětmi, dospělými i celými rodinami. Kromě koučinků a terapií pořádám i sportovně prožitkové akce pro děti. Viz www.primahory.cz  

Kontakt: 777 052491,   e-mail: jan.barta@primahory.cz


Lucie Balounová - Jóga s Luckou

Jsem maminkou dvou úžasných dětí. Lektorkou zdravé výživy, propagátorkou zdravého oblékaní a látkových plen. Jóga mi pomáhá zvládat každodenní nároky aktivní maminky a udržet si zdravé a štíhlé tělo.  

www.sweetmonkey.cz  tel: 723 834 484
Ilona Heřmánková  -  Těhotenské cvičení

Jmenuji se Ilona Heřmánková, jsem porodní asistentka a matka třech malých dětí. Sedmým rokem připravuji budoucí maminky na porod pomocí cvičení pro těhotné ženy.  

Přihlášení na tel: 607 682 736

Andrea Freiová - Čchi-kung / Etikoterapie

Narodila jsem se na severní Moravě, vystudovala gymnázium se zaměřením na matematiku a fyziku, a pak pokračovala na vysoké škole ekonomií. Bavily mne ale jiné věci (příroda, sport, tanec, hudba, učit druhé) a od mala jsem citlivě vnímala "neviditelné" zákonitosti světa. I proto jsem se po mnoho let zajímala o různé pomáhající alternativní metody, studovala a praktikovala východní principy (taoismus, čchi-kung), také práci s písmem (Grafoterapie, psychologie písma) a k tomu se časem přidala Etikoterapie, která se zabývá uzdravováním nemocných vztahů. Již několik let nabízím lidem skupinové i individuální lekce čchi-kung a terapie. V této kombinaci se ideálně pracuje se sebou i s druhými cestou vědomého pohybu, dechu, mysli, Ducha, Lásky a Víry...

www.andrea-frei.cz  tel: 605 582 571

Jitka Sedláčková - SUKSHMA VYAYAMA powered by NAAM, NAAM JOGA, Aroma terapie, Raindrop technika, Harmonyum Healing III

SÍLA NAŠEHO ZDROJE ...Vše je ukryto v nás, my jsme dveřmi i klíčem...
Šíření a předávání dávné tibetské techniky Sukshma Vyayama se stalo mým životním záměrem ve chvíli, kdy jsem pochopila její sílu a vliv na lidské zdraví. Pravda je taková, že ať máme v životě jakýkoli cíl, to první co potřebujeme k jeho naplnění, je PEVNÉ ZDRAVÍ. Před šesti lety jsem se poprvé dotkla léčivé praxe SV a okamžitě, po první lekci zavnímala její působky. Po pár dalších praxích jsem se cítila kompletně JINAK. Silnější, vědomější, šťastnější, plná zdraví a životní radosti, schopna se rozhodnout a konat. Přestala jsem být unášena proudem života, a začala být schopna plout, tam kam chci já, stala jsem TVŮRCEM VLASTNÍ REALITY. Dávalo mi hluboký smysl začít tuto techniku aktivně studovat, abych ji mohla později předávat dál všem kolem, bez rozdílu věku i pohlaví...záměr se naplnil.

Tel. kontakt: 608 002 646 či email: sukshma.tabor@gmail.com

Oldřich Šiška - Wing Chun

V mládí jsem cvičil různé bojové sporty (kick box, box atd.), ale stále mně něco chybělo. Až ve Wing Chun jsem našel, co jsem postrádal u jiných bojových umění. Wing Chun je prostoupené duchovním aspektem východu, učí nás vnitřnímu klidu, moudrosti a jak předejít konfliktu. Rozhodl jsem se mou zkušenost předat dětem. Kromě všeho mne naplňuje tradiční čínská medicína a její aplikace, se svou ženou Monou hrajeme. Divadlo i hudbu. 

Kontakt: 608 653 915  email: info@tuinamasaz.cz
Zuzana Kapic - Hatha jóga


K józe jsem se oklikou zpátky dostala v Anglii, kde jsem pár let žila. Hledala jsem něco, co mi pomůže se zklidnit a zároveň co mi nabije baterky.
Multi-kulti Londýn vám je totiž celkem rychle vybije, to se vsaďte. Po XY počtu lekcí a promluv s místní lektorkou jsem se rozhodla - dám v práci, co mě nenaplňuje výpověd a odletím studovat jógu do Indie! A tak začala moje lektorské dráha. Kam jsem se posunula a co aktuálně učím, studuji a žiju si řekneme osobně po lekci.
Budu se na Vás těšit.

Kontakt: 608 044 477 email: ahoj@zanayoga.cz https://www.zanayoga.cz/


Kateřina Sklenářová Procházková - Hormonální jóga a Rodinné konstelace

Již 20 let jsem profesionální terapeutka a díky tomu se potkávám s mnohými lidmi, v jejichž příbězích hledáme odpovědi na jejich otázky.
Kromě toho, že pracuji individuelně, každý měsíc uskutečňuji semináře Rodinných konstelací. Pokud přijdete, nebudete litovat. Potkáte se se zajímavými lidmi, objevíte nové pohledy na život, zasmějete se nebo si popláčete a jako bonus zjistíte, že všichni jsou na tom podobně jako VY.
Zároveň se můžeme společně potkat na pravidelných lekcích Jógy pro hormonální rovnováhu, která vám přinese zklidnění, protažení celého těla a zharmonizuje hormony hypofýzy, štítné žlázy a nadledvinek, vše, co potřebujete k vyladění a dobrému pocitu jak v těle, tak na duši.
Těším se na vás.
Tel: 723156675, www.konstelace-katerina.cz

© 2018 Centrum ŽIVOTA v Táboře / Rozvoj, pohyb, setkávání, radost, propojení. Prostě v proudu života.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!