Novinky v Centru Života

PRAVIDELNÉ ŽENSKÉ KRUHY

Kruh jako terapie

Pro některé ženy může kruh představovat léčivou formu ženské terapie. Jde o posvátnou a velmi intimní chvíli, kde se ve vzájemném propojení objevují hluboké a nepopsatelné síly. Během ženského kruhu můžeme zažít velmi silnou, podpůrnou energii, že nám vzpomínka na něj dodává sílu v těžkých životních situacích i dobu po jeho skončení. Takže pokud i vy jste právě teď v životní etapě, kdy cítíte, že potřebujete podporu dalších žen, sdílet svůj příběh a být slyšet, je načase nad touto starodávnou praxí přemýšlet.

Co ženský kruh může přinést

Někdo ženský kruh přirovnává k vědomé kávě. Naučíme se sdílet skutečné pocity, naslouchat a neutíkat k vlastním úsudkům dříve, než ten druhý domluví. Přestaneme dávat na první dojem a soudit jiné jen proto, že nám hned nesedí. To jsou benefity, které léčí nejenom nás ženy, ale i celou společnost. Podobné kruhy se začínají znovu objevovat i v mateřských školkách i velkých korporacích, kde se na pár minut mažou rozdíly mezi tituly. :-)


V tomto prostoru máme možnost zažívat absolutní přijetí, podporu, důvěru, uvolnění a péči. Můžeme zde ze sebe odhodit všechny naše role, povinnosti i úkoly a prostě jen být samy sebou. Užívat si energii plynutí i chaosu, prožívat naše pocity i emoce - protože i to jsme MY.

Do kruhu má právo vstoupit každá žena, kterou setkání jasně a zřetelně volá, ale zrovna tak i ta, která cítí obavy a strach - i to je způsob volání. Žena, která zná své dary, i ta, která je právě hledá, žena na cestě, žena hledající i žena ztracená. Vítaná je každá žena bez ohledu na věk, zkušenosti, vzdělání či vyznání.
Každá žena v sobě nese jedinečnou esenci, moudrost a medicínu, kterou kruh obohacuje a kterou inspiruje. Pojďme společně tvořit, sdílet, zpívat, tančit, meditovat, zažít rituály, prožívat posvátnost přítomného okamžiku mezi námi v kruhu žen.

V čem přijít na ženský kruh? V pohodlném volném oblečení, ve kterém se cítíte příjemně a žensky (ideální jsou šaty nebo dlouhá sukně).

Co s sebou? Drobné předměty na oltář, občerstvení na stůl hojnosti, květiny na výzdobu prostoru a cokoliv uznáš za vhodné a potřebné. Vlastní deku či polštářek na sezení (pokud preferujete osobní), uzavíratelnou lahev na pití. V případě něčeho potřebného pro specifickou aktivitu na kruhu dostaneš upozornění mailem.
Doporučuji si místo na kruhu rezervovat včas, jelikož je kapacita prostoru omezena.

Přihlášky a rezervace:Tel: +420 775 869 995 // E-mail: martyhuskova@gmail.com
FB profil: Martina Magdalena - Magenta

FYZIO JÓGA PRO MAMINKY 

(s přítomností dětí)

JÓGOVÉ DOVÁDĚNÍ

JÓGOVÉ CVIČENÍ S REHABILITAČNÍMI PRVKY
PRO DĚTI

MASÁŽKY MIMINEK

Zážitkovým cyklem masáží rodičů s miminky Vás provede zkušená lektorka Sabina Enns.

  • Masáže ovlivňují celkový svalový, lymfatický a oběhový systém.
  • Dokáží harmonizovat - vyrovnat i svalové dysbalance.
  • Pomáhají zlepšit spánek, přispět k rozvoji motoriky, zmírnit bolest při střevních kolikách či růstu zoubků.
  • Prohlubují důvěru a vztah mezi rodičem a dítětem.
  • Je to vklad pro zdravou sebedůvěru v pozdějším věku dítěte.

Při kurzu masíruje miminko rodič, podle pohybů, které ukazuji na panence. Probereme, jak masáž zařadit do vašeho dne. Ukáži vám i jakými oleji masírovat, příp. jaké aromaesence můžete použít pro přirozenou léčbu vašeho miminka i vaši.

U těchto masáží se používají jedny z nejkvalitnějších másážních olejů a aromaesencí, které používám již řadu let ve své praxi masáží pro dospělé a terapiích s klienty.

Více informací na tel. č. 605 413 330.

ČAKROVÁ MEDITACE S JÓGOU

KAKAOVÝ CEREMONIÁL

Kakao působí pozitivně na tělo i mysl. Na energetické úrovni otevírá srdce, tudíž má schopnost v člověku probouzet pocity lásky, radosti a vděčnosti. Také uzemňuje a dokáže člověka hluboce propojit se svým tělem. Dostavuje se tak pocit spokojenosti a bytí ve svém středu. Kakao též napomáhá otevřít se volnému plynutí kreativní energie a intuice. Právě díky těmto vlastnostem je kakao výborným pomocníkem pro vnitřní práci na sobě. Je velmi bohaté na minerály jako hořčík, železo a zinek a obsahuje až třikrát více antioxidantů než zelený čaj.

Přijďte vyzkoušet sílu opravdového kakaa. 

Více informací a přihlášení na https://www.martinamagdalena.cz/aktualni-kakaove-ceremonie/

Zenová meditace

HORMONÁLNÍ JÓGOVÁ TERAPIE

 

Proč Šárku poznat...

V ČR byla jednou z prvních lektorek oprávněná sestavu předávat a vyučovat pro všechny skupiny. Sestavu hormonální jógy zná od roku 2009, tedy už 12 let.

Každý měsíc její kurzy navštíví minimálně 120 účastnic a v tuto chvíli semináře navštívilo více než 7 000 klientek a klientů.

Zkušeností a znalostí posbírala za svoji desetiletou praxi HJT opravdu nespočet. Na svých seminářích předává a vyučuje sestavu HJT tak, aby se s vámi podělila o vše, co umí, a co nejen jejímu životu dává smysl. Její semináře můžete navštívit po celé ČR, primárně v Praze, Jihlavě, Brně, Liberci, Táboře, Ostravě, Olomouci, Plzni, Českých Budějovicích, Strakonicích či Hradci Králové.

O semináři...

Během semináře se naučíte celou sestavu Hormonální jógové terapie, kterou pak hravě budete cvičit doma.
Celá sestava HJ trvá cca 30 minut. Cviky jsou velmi jednoduché a zvládnou je i ženy, které nemají předchozí zkušenosti s jógou nebo s jiným druhem cvičení.

HJT obsahuje speciální cviky na reaktivaci produkce a hlavně na harmonizaci hormonů, v důsledku čehož zmírňuje nebo odstraňuje nepříjemné doprovodné symptomy menopauzy a rovněž pomáhá při dalších problémech jako jsou polycystické vaječníky, premenstruační syndrom či neplodnost.

Více informací a přihlášky naleznete na na webu https://svethormonalnijogy.cz/kurzy-dle-terminu/tabor-listopad-2022/

© 2018 Centrum ŽIVOTA v Táboře / Rozvoj, pohyb, setkávání, radost, propojení. Prostě v proudu života.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky