MATRIX - kvantová transformace

Jak přitahovat to, co chcete? Cyklus seminářů, které vám mohou změnit život 

Registrace míst:    email: kvantovkaMATRIX@seznam.cz,    tel: 777 052 491 ,     FB: Kvantovka MATRIX

Jak to, že někdo má štěstí, jiný smůlu? K někomu peníze proudí, od jiných utíkají pryč? Někdo si užívá krásných vztahů, jiní ve vztazích trpí. Někoho děti poslouchají, jiní s nimi neustále bojují. Jak se naučit ovlivňovat to, co se vám v životě děje. Aby nám život přinášel to, co chceme a ne to, co nechceme? Cítit se lépe? Mít nadhled a žít bez stresu? Přitahovat štěstí, úspěch a peníze? Přitahovat lidi, se kterými nám bude fajn? Mít skvělé vztahy s dětmi?

Za poslední 3 roky změnily semináře MATRIX životy už mnoha desítkám lidí. Nyní je tu další nový cyklus. Více promakanější, více praktičtější. Pro nováčky šance začít od začátku, pro absolventy možnost si vše zopakovat a lépe ukotvit. Získáte ucelený soubor vědění a metod, pomocí nichž dokážete měnit to, co žijete. Žádná ezoterika, ale věda. Vycházíme z moderních poznatků kvantové fyziky a neuropsychologie.

Vhodné pro ty, kteří se chtějí mít a cítit lépe, uvítají změnu života k lepšímu, touží po zlepšení vztahů, nebo je prostě jen tak zajímá, jak tyto věci fungují. Všechno totiž začíná v hlavě. A my si k ní ukážeme klíč.

Lektor: Ing. Jan Bárta - trenér osobního a sportovního rozvoje, lektor, terapeut a kvantér s více jak 20 letou praxí.  Semináře vychází z celoživotních znalostí a zkušeností, a jsou mnohonásobně ověřeny v každodenním životě i v práci s dětmi a dospělými.


MATRIX 1 - Osvobození mysli / Kvantové probuzení

21. září, 18:30 - 21:30 / navazující semináře po 14 dnech

Vycházíme z poznatků kvantové fyziky a neuropsychologie. Ukážeme si, jak moderní věda vysvětluje realitu a jakou roli v tom hraje naše vědomí i podvědomí. Pochopíte, jakým způsobem naše mysl ovlivňuje to, co se nám děje, a na jakém principu funguje propojení s hmotou i s ostatními lidmi. 

Naučíte se v sobě aktivovat vnitřní tvořivou sílu, která dokáže ovlivňovat věci, události i lidi kolem vás. Budete schopni cítit energetická pole jiných lidí a silou své mysli a vnitřní energie ovlivňovat emoce, fyzické prožívání i prožívání reality u sebe i u druhých.  Po staletí byly tyto techniky určeny pouze úzkému okruhu zasvěcených, avšak díky Kvantové transformaci mohou být nyní dostupné pro každého, kdo je připraven převzít zodpovědnost za svůj život do svých rukou.

Praktická cvičení technik a opakování praktických dovedností - úterý 28. září, 18:30

MATRIX 2 - Jak si správně přát / Síla záměru

5. října, 18:30 - 21:30 / navazující semináře po 14 dnech

Jak ovlivňovat to, co se nám v životě děje? Vztahy, zdraví, štěstí, pocity, peníze, práci? Aby nám život přinášel to, co chceme a ne to, co nechceme? A jak, aby to fungovalo? Na druhém modulu se naučíte správně pracovat se záměrem a uvádět ho do reality pomocí své vnitřní tvořivé síly. 

Naučíte se, jak vědomě pracovat s emocemi, myšlenkami a jak ovlivňovat, co se vám děje a co v životě prožíváte. Dotkneme se i práce s druhými lidmi. Objevte sílu překonávat překážky a využívat svou mysl tak, aby transformovala vás i vaší realitu do podoby, kterou chcete žít.  

Praktická cvičení technik a opakování praktických dovedností - úterý 12. října, 18:30

MATRIX 3- Harmonizace emocí a strachů / Jak se cítit lépe

19. října, 18:30 - 21:30 / navazující semináře po 14 dnech

Schopnost vědomé tvorby reality přímo souvisí se schopností kontrolovat své emoce. Ve třetím modulu se naučíte techniky Kvantové transformace pro vědomou práci s emocemi, strachy a bolestí. Poznáte, jak správně využívat svou vnitřní tvořivou sílu k léčení a harmonizaci sebe i druhých. 

Naučíte se techniky pro transformaci obav, strachů, fóbií, programů podvědomí, rušivých myšlenek, návalu negativních emocí a dalších omezení. Procvičíme i interakci s informačním polem a dotkneme se i způsobů, jak správně kvantově uchopit prožívání vztahů a komunikačních nedorozumění. 

Praktická cvičení technik a opakování praktických dovedností - úterý 26. října, 18:30

MATRIX 4- Láska, vztahy / Jak harmonizovat vztahy

2. listopadu, 18:30 - 21:30 / navazující semináře po 14 dnech

Poznáte, jak jak správně kvantově uchopit vztahy a komunikační situace. Jak využívat svou vnitřní tvořivou sílu k jejich harmonizaci. Rodina, děti, práce, přátelé, jednání na úřadech atd. Jak přitahovat do svého života lidi, se kterými se cítíte dobře. 

Naučíte se i techniky pro řešení problematických komunikačních či vztahových situací, pro kontakt s energetickými upíry a toxickými či negativními lidmi.  Ukážeme si i způsob, jakým můžete pomoci svým blízkým a dětem, pokud upadají do frustrací a splínů, či smýšlí negativně.

Praktická cvičení technik a opakování praktických dovedností - úterý 9. listopadu, 18:30

MATRIX 5 - Stabilizace mysli / Harmonizace podvědomí

16. listopadu, 18:30 - 21:30 / navazující seminář po 14 dnech 

Pochopíte, proč nás mysl často otravuje negativními myšlenkami a ukážeme si techniky, jak se s tím vypořádat. Naučíte se, jak funguje programování lidského podvědomí a kde si tím sami nevědomě ubližujete. Naučíte se techniky, jak harmonizovat podvědomé vzorce u sebe i u druhých. Dotkneme se i práce se sebevědomím a technik pro jeho zdravý rozvoj.

Praktická cvičení technik a opakování praktických dovedností - úterý 23. listopadu, 18:30 

MATRIX 6 - Proč se přání neplní / Jak se odbrzdit

30. listopadu, 18:30 - 21:30 / navazující semináře po 14 dnech

Ukážeme si 4 hlavní důvody proč se lidem přání neplní. Pochopíte, kde nevědomě brzdíte rozvoj své tvořivé síly a bráníte tak naplnění svých přání a vizí. Ukážeme si, jakým způsobem tyto brzdy odstranit a urychlit tak procesy změn dle vašich přání.

Pochopíte několik klíčových situací, ve kterých lidé nejčastěji nevědomě prožívají rozpor vědomí a podvědomí. Což se při programování reality následně projevuje většinou zhmotněním rozporu, než konkrétního přání. A naučíme se, jak tyto rozpory harmonizovat v soulad, aby vyslané přání nebylo modulováno disharmonií.

Praktická cvičení technik a opakování praktických dovedností - úterý 7. prosince, 18:30

MATRIX 7 - Děti a rodina/ Kvantové vztahy

11. ledna, 18:30 - 21:30 / navazující seminář po 7 dnech

Ukážeme si, čím si nejčastěji rodiče sami nevědomě způsobují, že je děti neposlouchají, lžou, jsou apatické či hyperaktivní, nechtějí komunikovat, dělají problémy, jsou často nemocné, utíkají k závislostem atd. A samozřejmě si  představíme řešení,  jak to napravit.

Naučíte se 4 základní pilíře, na kterých postavit harmonické funkční vztahy s dětmi, a na jejichž základě můžete napravovat problémy, křivdy, mindráky, vzdory, strachy a nedorozumění. Ukážeme si, jak docílit harmonických vztahů v rodině a funkční výchovy bez řevu a frustrací. Jak vychovávat sebevědomé komunikativní děti, které respektují své rodiče, naslouchají jim, a lze se s nimi jednoduše domlouvat.

Předvedeme si, jak naučené poznatky a metody aplikovat i  na své vlastní prožívání - na vaše vnítřní dítě, na to, jak s ním správně komunikovat a jak harmonizovat jeho tužby, přání, strachy i splíny.

Praktická cvičení technik a opakování praktických dovedností - úterý 25. ledna, 18:30 

MATRIX 8 - Děti a komunikace / Kvantové vztahy

18. ledna, 18:30 - 21:30 / navazující praktický trénink po 7 dnech

Ukážeme si komunikační principy a situace, kde rodiče nejčastěji nevědomě ubližují svým dětem. Tím zasazují do vzájemného vztahu bloky, díky nimž si pak v budoucnu často vyslouží od dětí nerespektování a ignorování.

Naučíte se, jak různé typy komunikace souvisí s problémy, které pak rodiče s dětmi nejčastěji řeší. A komplexním uchopením na kvantovém principu pak názorně vysvětlíme, jak z toho ven a jak komunikační situace harmonizovat.

Jak opravit vztahy s dětmi, jak opravit vztah se svým vnitřním dítětem, a hlavně, jak podobným problémům, sporům, hádkám, frustracím, blokům a nedorozuměním jednoduše účinně předcházet.

Praktická cvičení technik a opakování praktických dovedností - úterý 25. ledna, 18:30